Terenska nastava sedmih razreda

Autor: Tea Kompar Jerković, 17. 11. 2023.

Učenici sedmih razreda su sa svojim razrednicima i pratnjom 16. studenoga imali nešto drugačiji oblik nastave - terensku nastavu u Splitu.
Krenuli su u ranim jutarnjim satima, a po dolasku u Dugopolje posjetili su Centar za posjetitelje „Skrivena Dalmacija“.

Nakon obilaska centra, sudjelovali su na radionici/predavanju „Maslina, njeno veličanstvo“ na kojoj su napravili vlastite sapune. Dolazak u Split, obilježilo je stručno vodstvo i šetnja stadionom Poljud.
Terenska nastava završila se kratkom šetnjom te slobodnim vremenom u Mall of Split. Nakon odrađenog planiranog programa, uputili su se prema Dubrovniku i sretno stigli u kasnim večernjim satima.