> Ponude
Ponuda

REZULTATI ODABIRA - JAVNI POZIV 03/22

Autor: Tea Kompar Jerković, 27. 1. 2023.

Na roditeljskom sastanku za roditelje učenika 4.c., 4.d, 4.e i 4. f razrednog odjela, koji je održan dana 25. siječnja 2023. u zgradi Osnovne škole Lapad, Od Batale 14, predstavljeni su potencijalni davatelji usluga, tj. putničke agencije koje je odabralo Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za provedbu izvanučioničke nastave - ekskurzije učenika četvrtih razreda Osnovne škole Lapad, Dubrovnik u Liku od 02. do 05. svibnja 2023.g.

Sastanku je uz članove Povjerenstva i roditelje učenika četvrtih razreda nazočili i predstavnici putničkih agencija F-tours i Eridan koji su predstavili svoje ponude.
Nakon predstavljanja ponuda potencijalnih davatelja usluga pristupilo se javnom glasovanju.
Članovi Povjerenstva i nazočni roditelji (__59_____ nazočnih roditelja) većinom glasova su donijeli sljedeću

Odluku

za organizaciju izvanučioničke nastave - ekskurzije učenika četvrtih razreda u u Liku od 02. do 05. svibnja 2023.g. izabrana je
Putnička agencija Destinations F-tours d.o.o., Trg Hrvatske bratske zajednice 2, 21000 Split.

Razrednice (članice Povjerenstva):
Gordana Rokolj v.r.