> Ponude
Ponuda

JAVNI POZIV BROJ 4/2018. – REZULTATI ODABIRA

Autor: Administrator , 25. 1. 2019.

OSNOVNA ŠKOLA LAPAD

Od Batale 14, Dubrovnik

Tel. 020/356-100

e-mail: tajnistvo@os-lapd-du.skole.hr

Dubrovnik, 24.siječnja 2019.g.

JAVNI POZIV BROJ 4/2018. – REZULTATI ODABIRA

Na roditeljskom sastanku učenika četvrtih razreda koji je održan 24.siječnja 2019.g. u 18,00 sati u Matičnoj zgradi na Batali, Od Batale 14, Dubrovnik, predstavljeni su potencijalni davatelji usluga koje je odabralo Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za provedbu izvanučioničke nastave –ekskurzije učenika četvrtih razreda Osnovne škole Lapad, Dubrovnik u Srednju Dalmaciju.

Sastanku su nazočili predstavnik davatelja usluga Turističkih agencija F –TOURS d.o.o., Platanus d.o.o., Perla d.o.o. i Kvarner express d.o.o.

Sastanku nije nazočio predstavnik davatelja usluga Turističke agencije Eridan d.o.o., pa je njihovu ponudu predstavila Predsjednica povjerenstva.

Nakon predstavljanja potencijalnih davatelja usluga pristupilo se tajnom glasovanju.

Utvrđeno je da su roditelji  većinom glasova svih nazočnih (86 nazočnih roditelja) za davatelja usluga za organizaciju izvanučioničke nastave-ekskurzije učenika četvrtih razreda u Srednju Dalmaciju od 15.travnja 2019.g. do 17.travnja 2019..g. izabralo:

• Turističku agenciju KVARNER EXPRESS d.o.o., Rendićeva 11, 21000 Split.

Predsjednica  Povjerenstva :

Gordana Rokolj v.r.