Vijesti ŠSD Petka

BADMINTON – PONOVO PRVACI U OBJE KATEGOTIJE

Autor: Tea Kompar Jerković, 19. 12. 2023.

Županijsko natjecanje u badmintonu održano je 13. prosinca 2023. u OŠ „Marina Držića“ .
Djevojčice su u finalu pobijedile OŠ „Orebić“ rezultatom 4 : 1, a prije toga su dobile OŠ „Ivana Gundulića“ u svih pet mečeva.
Kod dječaka je bilo nešto uzbudljivije i to sa Orebićem gdje su dva pojedinačna meča otišla na našu stranu za nekoliko bodova (konačni rezultat 4 : 1 ). Domaćina natjecanja su pobijedili sa 5 : 0.
Sastavi ekipa:
Djevojčice – Lea Burazor, Erika Konjuh, Eva Aleksić (8.d ) i Nora Boroje ( 6.e )
Dječaci - Mauro Gojavić,Ivor Dropulić,Antonio Mikulić ( 8.d ) i Leon Milić ( 5.e )
Učenice/ke je na natjecanju vodila prof. tjelesnog Hadžira Brković.
Kao županijski prvaci izborili su plasman na Državno u veljači 2024.god. Naše cure brane naslov državnik prvakinja u istom sastavu. Zahvaljujemo se Badmintonskom klubu i treneru Vlahu Čerjanu koji su nam pomogli da se pripremimo za natjecanje.