Vijesti iz knjižnice

Najčitač školske knjižnice OŠ Lapad

Autor: Tea Kompar Jerković, 6. 6. 2023.

Ulaskom u lipanj, školska knjižnica sumira podatke o najčitanijim naslovima i učenicima koji su posudili (i pročitali) najviše naslova. Nakon pregleda ovogodišnje statistike svih razrednih odjela, dobili smo najčitača i najčitanije naslove iz lektire, ali i po slobodnom izboru.

Najčitanija lektira je Priče iz davnine naše Ivane Brlić Mažuranić, a po slobodnom izboru učenici su najviše posuđivali stripove iz serijala Čovpas.
Ovom prilikom pohvaljujemo sve učenike koji su čitali i posjećivali knjižnicu, a posebno bismo pohvalili drugaše koji su se ove nastavne godine angažirali u velikome broju tako da je izbor najčitača bio vrlo težak. Posebne pohvale i čestitke idu ovogodišnjoj najčitačici, a to je učenica 2.c Sofia Joković.