Vijesti iz knjižnice

Naša Nikol Šlingar opet je briljirala i osvojila 2. mjesto na 8. državnom Natjecanju u čitanju naglas

Autor: Tea Kompar Jerković, 16. 11. 2023.

Nikol je kao predstavnica mlađe kategorije Dubrovačko - neretvanske županije nastupila na 8. državnom Natjecanju u čitanju naglas koje se održalo u Sisku 9. i 10. studenog.
Čitala je ulomak iz dječjeg romana "Čudnovate zgode šegrta Hlapića" Ivane Brlić Mažuranić.

Nakon uvodnog predstavljanja romana koje je trajalo dvije minute slijedilo je čitanje odabranog ulomka. Članovi prosudbenog povjerenstva (Tomislav Baran, Daniel Berlais i Damir Ivanković) bili su vidno oduševljeni kreativnošću, izražajnošću čitanja i lakoćom komuniciranja naše Nikol.

Čestitamo Nikol koja je i ovaj put učinila ponosnom svoju mentoricu Marijanu Pasqualicchio kao i cijelu OŠ Lapad. Bravo!

Ostatak fotografija pogledajte OVDJE.